IT Support Engineer II (m/f)

Amazon je mezinárodní společnost působící v oblasti internetového obchodu se sídlem ve Spojených státech amerických, Seattle, Washington. Usilujeme o to, abychom se stali největším on-line prodejcem ve světě.

V současné době hledáme IT engineera, který by doplnil náš IT tým v novém distribučním centru.

Pracovní povinnosti:

· Správa a monitoring interní IT infrastruktury (Cisco infrastruktura, Linux, Windows, )
· Poskytování podpory provozním týmům
· Provádění údržby a oprav IT infrastruktury a vybavení zaměstnanců
· Příprava technických analýz pro vymezení požadavků na potřebná zařízení a služby
· Příprava a údržba interní IT dokumentace
· Účast na interních lokálních/globálních IT projektech

BASIC QUALIFICATIONS:

· Vysokoškolské vzdělání v oblasti IT a nebo zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici
· Znalost TCP/IP a síťových principů (switche, routery)
· Zkušenost se síťovou infrastrukturou (preference Cisco zařízení)
· Dobré komunikační a organizační schopnosti
· Velmi dobrá znalost angličtiny a češtiny pro ústní i písemnou komunikaci

PREFERRED QUALIFICATIONS:

· Znalost IT infrastruktury ve výrobním nebo logistickém prostředí výhodou
· Znalost řízení projektů

Nabízíme:

· Samostatnou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti
· Kyvadlovou dopravu pro směnný provoz zdarma
· Atraktivní balíček benefitů – životní pojištění, penzijní pojištění, vlastní kantýna s obědem za 25 Kč, týmové aktivity, firemní party a jiné

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti AMAZON EU SARL.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost AMAZON EUROPE CORE S.A R.L., DIČ: LU26375245, Lucembursko, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Vaše osobní údaje mohou být předány zaměstnavateli mimo zemi EU. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Vaše osobní údaje mohou být předány zaměstnavateli mimo zemí EU, které neposkytují odpovídající ochranu osobních údajů. Předání je nezbytné pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 49 odst. 1 písm. b) (EU) 2016/679]. Podrobnosti o zárukách ochrany si můžete vyžádat od správce.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakt

Poděl se o tuto pracovní nabídku